علمی

اتصال بارکدخوان به پنل HMI Panel Master(پنل مستر)

اتصال بارکدخوان به پنل HMI Panel Master(پنل مستر)

اتصال بارکدخوان به HMI پنل مستر

با رشد چشمگیر صنایع مختلف و تولید انبوه محصولات گوناگون، نیاز به روشی برای دسته بندی محصولات و امکان رهگیری آنها پس از تولید، بیش از پیش احساس می شود.برای پاسخ دهی به این نیاز، روش های متنوعی با مزایا و معایب مختلف مورد آزمایش قرار گرفته اند. و بی شک استفاده از کدهای میله ای یا بارکدها و اخیرا استفاده از برچسب های رادیویی موسوم به RFID بیش از سایر روش ها قابلیت ها و مزایای خود را اثبات کرده اند. و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

بارکدها توسط بارکدخوان ها و یا بارکد اسکنرها قابل خواندن می باشند. یک بارکدخوان وسیله ای الکترونیکی است که با تابش پرتوهای فروسرخ به بارکد کالا و دریافت سیگنال بازگشتی از نور تابیده شده، نوع و اطلاعات مربوط به آن را تشخیص می دهد. اطلاعات خوانده شده توسط مدار واسط دیگری که به دیکدر موسوم است، تجزیه و تحلیل می شود. و در نهایت به یک رشته کاراکتری یا عددی که برای انسان قابل فهم باشد تبدیل و در پورت خروجی بارکدخوان قرار می گیرد.

فایل PDF راهنمای انجام پروژه

برای مشاهده این فایل می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، می توانید درخواست عضویت خود را برای ما ارسال نمایید.

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

keyboard_arrow_up