دپارتمان آموزش پارس مکاترونیک

دپارتمان آموزش شرکت پارس مکاترونیک ، با تجربه 19 ساله و با بهره گیری از متخصصین و اساتید مجرب در حوزه اتوماسیون صنعتی، سیستم های رباتیک و HMI EMbeded دارای محیطی کاملا مجهز به امکانات آموزشی می باشد. ما در پارس مکاترونیک جهت آسودگی کاربران سه نوع آموزش ارائه می دهیم که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

  • آموزش مجازی

کلاس مجازی در واقع یک فضای مجازی است که در آن در ساعات های خاص استاد و کلیه دانشجویان  حضور داشته و با هم تبادل نظر و اطلاعات می کنند ، می توانند تصویر یک دیگر را دیده ، هر یک با دیگری و یا با کل جمع صحبت کنند . این ویژگی به دانشجویان کمک می کند تا بتوانند با سرعت بیشتر و بدون نیاز به جابجایی با کلیه دانشجویان مجازی دیگر در ارتباط باشند .

امکان ارسال عکس ، چت تکی و گروهی ، امکان برقراری تماس صوتی و تصویری آنلاین و … از امکانات فوق العاده این سیستم بوده و در واقع کلیه امکانات حقیقی را به صورت مجازی در اختیار دانشجویان قرار می دهد .

ضمن اینکه با استفاده از این سیستم اساتید می توانند محیط کار خود را برای کلیه کاربران به نمایش گذاشته و یا اینکه عکس و متن خاصی را برای کلیه دانشجویان ارسال نمایند .

برخي از مخاطبين اين دوره ها:

–  افرادي که در ساير استان ها يا حومه تهران سکونت داشته و محدوديت رفت و آمد دارند.
–  افرادي که ساعت کلاسها در طول روز با برنامه کاري، تحصيلي و يا شخصي ايشان مطابق نيست.
–  مديران و متخصصيني که به علت حجم کار بالا در طول روز نمي توانند در کلاسها شرکت کنند.
–  و …

دوره هاي مجازي نيازي به حضور دانشجويان نبوده و اين عزيزان مي توانند از سراسر ايران و حتي از خارج از کشور، از منزل و يا محل کار خود حتي با يک خط اينترنت معمولي 128 کيلوبايت و همچنين با شهريه کمتر به صورت آنلاين در کلاس ها حضور داشته و تصوير استاد، مانيتور استاد و تخته کلاس را ببينند و از استاد سوال پرسيده و يا با همکلاسيهاي خود در ارتباط باشند.

ساعات خارج از کلاس نيز پشتيبان هاي آموزشي و استادياران پاسخگوي سوالات دانشجويان کلاس هاي مجازي بوده و اين عزيزان را کمک و راهنمايي مي نمايند.
تمام منابع آموزشي و کمک آموزشي از طريق پست و ايميل قبل از شروع دوره مجازي در اختيار دانشجويان اين  دوره ها قرار خواهد گرفت.

  • آموزش در سایت آموزشگاه

 با حضور در جلسات  سایت آموزشگاه  با در کنار هم قرار گرفتن سایر افرادی  که علایق مشترکی جهت یادگیری در زمینه اتوماسیون صنعتی  دارند، با تبادل اطلاعات، استفاده از تجارب و نظرات اساتید و کلیه دانشجویان که  در جمع کلاس مطرح می شود، یادگیری مطالب در جمع کلاس و انگیزه ای که برای مطالعه دروس هر جلسه و آمادگی برای جلسات بعدی در شما ایجاد می کند که همراه با استفاده از ماژول های اموزشی گسترده محقق می شود.

  • آموزش در سایت مشتری

ار آنجا که برای بسیاری از شرکت ها امکان آموزش در خارج از محل کار افراد سازمان نمیباشد،شرکت پارس مکاترونیک این امکان را فراهم میکند که خدمات ویژه آموزش در محل را فراهم کند.

سر فصل دروس آموزش

تقویم آموزشی

فهرست
در واتس آپ با ما گفتگو کنید.
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم