دپارتمان پروژه

عصر حاضر علوم به طرز شگفت انگیزی رشد نموده اند فن آروی نیز با استفاده از علوم رشد نموده است در این پروژه از تلفیق علوم کنترل صنعتی و کامپیوتر به عنوان یک فن آوری برای حل چند مشکل بزرگ صنعتی استفاده شده است در صنعت برای کنترل یک پروسه صنعتی از PLC استفاده می شود که ملزم به سیم کشی های فراوان از پروسه با تابلوی PLC است. در دستگاه متحرک انبوه سیم های متحرک باعث توقفات فراوان خط تولید می شود. که می توان با استفاده از یک تابلوی کوچک PLC بر روی دستگاه مورد نظر و LINK کردن آنها با هم توسط مودم نوری می توان با استفاده از نور برای انتقال اطلاعات در سطح صنعتی استفاده نمود که به تفصیل توضیح داده خواهد شد .

پیشرفت های چشمگیر فناوری های نیمه هادی ها در زمینه ساخت ریزپردازنده حافظه های با حجم بالا ساخت ،کنترل کننده های منطقی الکترونیکی برنامه پذیررافراهم می آورد. این کنترل کننده ها، برای تغییر منطق کنترل کافی است بدون تغییری در سیم کشی یا قطعات فقط برنامه کنترل را تغییر دهیم.

پروژه

از این رو دپارتمان پروژه پارس مکاترونیک تعداد قابل توجهی آموزش و پروژه در قالب  فایل آموزشی در اختیار شما همکاران گرامی قرار می دهد.

قابل ذکر است با توجه به زحمات زیادی که برای آماده شدن این سری آموزش ها کشیده شده است، برای دسترسی دسترسی رایگان به آنها لازم است به عضویت سایت در بیایید.

درخواست عضویت

پروژه ها

keyboard_arrow_up